Geslaagden Judo danexamens

Danexamen Judo 17 maart 2018
Naam Woonplaats Trainer Dan
Danexamen Judo 2 juni 2018
Naam Woonplaats Trainer Dan
Danexamen Judo 18 november 2017    
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
Danexamen Judo 1 juli 2017    
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
2017-07-04_17-24-19
Danexamen Judo 1 april 2017
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
1 Merel van de Bosch St. Willebrord P. de Jong 1e
2 Fleur Brokken Prinsenbeek T. de Roij 1e
3 Bram Burgers Veldhoven A. Verblackt 1e
4 Joey Ewals Reuver T. Stoffels 1e
5 Davey Godeschalk Hulst S. de Moor 1e
6 Pauline Haulez Ter Hole S. de Moor 1e
7 Laurens Jansen Naarden M. van de Pas 1e
8 Thijs de Jongh Haarsteeg R. van Stigt 1e
9 Bram Labee Bavel M. v.d. Heijden 1e
10 Pim van Sambeeck Eersel A. Verblackt 1e
11 Roel Spierings Boekel W. v.d. Boom 1e
12 Yonathan v. Stroe Den Bosch J. Gevers 1e
13 Jerom van Wijnen Babyloniënbroek B. Wijkman 1e
14 Jordy IJsselstein Helmond R. Reniers 1e
15 Edwin Verstraeten Roosendaal P. de Jong 2e
16 Dwight Weekers Prinsenbeek T. de Roij 2e
17 Loes Hawinkels Bemmel M. Kradolfer 2e
18 Tim Heinen Merkelbeek P. Demandt 3e
Danexamen Judo 19 november 2016
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
1 Pim Claessen Eindhoven R. Reniers 1e
2 Stef de Goeij Soerendonk O. van Geel 1e
3 Oskar van Griensven Oss B. van Buel 1e
4 Tosca van Guldener Prinsenbeek T. de Roy 1e
5 Collin Hendriksma Bergen op Zoom B. Wijkman 1e
6 Wesley Jansen Cuijk F. van Kaathoven 1e
7 Koen Langerak Nuenen R. Reniers 1e
8 Sietse Oostra Oisterwijk V. Coolen 1e
9 Clint van de Pas Loosdrecht M. van de Pas 1e
10 Arlene Wolst Sleeuwijk H. van Tilburg 1e
11 Charlotte Schipperen Geertruidenberg K. Bakker 2e
12 Dominique Hopmans Bergen op Zoom P. Goossens 2e
13 Rikkert Weeterings Sprang-Capelle T. van Dongen 3e
Danexamen Judo 18 juni 2016
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
1 Joris van Lankveld Erp W. van de Boom 1e
2 Zoïe Moerman Goes C. Moerman 1e
3 Nin Latteman Woudrichem H. van Tilburg 1e
4 Jarno Bouwmeester Wissenkerke C. Moerman 1e
5 Kevin Goudswaard Middelburg A.van Meerkerk 1e
6 Maurice van Os Oosterhout R. Bliemer 1e
7 Devin van Gils Made B. Wijkman 1e
8 Cassidy van Boxtel Tilburg B. Trommelen 1e
9 Judith Hoogendijk Lage Zwaluwe R. Bliemer 1e
10 Willem de Kleijne St. Antones G. Hendriks 1e
11 Mats Koekkoek Nieuwendijk H. van Tilburg 1e
12 Hugo Heinen Wijchen G. Theunissen 1e
13 Davide Pasqualini Geldrop E. Markgraaff 1e
14 Danny Bolwerk Schijndel E. Markgraaff 1e
15 Roy de Rond Hooge Zwaluwe B. Wijkman 1e
16 Lars van Deursen Veldhoven A Verblackt 1e
17 Rick van Fessem Made B. Wijkman 2e
18 Merijn Veerbeek Weert O. van Geel 2e
19 Olaf Schalk Zeist R. van Stigt 2e
20 Sarita Schneider Raamsdonksveer B. Wijkman 2e
21  Mike Janssen  Tilburg  P. Tummers 2e
22  Marijn van der Aa  Utrecht  R. van Stigt 3e
23  Tom Verstraeten  Roosendaal  P. de Jong 3e
Danexamen Judo 12 maart 2016
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
1 Max de Jongh Haarsteeg R. van Stigt 1e
2 Maikel Peijs Tholen P. de Jong 1e
3 Julie van de Pas Loosdrecht M. van de Pas 1e
4 Stef Biemans Waalwijk R. van Stigt 1e
5 Franklin Boorsma Goes A.van Meerkerk 1e
6 Robert Cornet Klundert P. de Jong 1e
7 Patrick van Aar Oss A.van de Wetering 1e
8 Pieter Koomen Roosendaal P. de Jong 1e
9 Sven Verstraeten Roosendaal P.de Jong 1e
10 Sander de Koning Mierlo E. Markgraaff 1e
11 Gijs Packbiers St. Oedenrode C. van de Heijden 1e
12 Nelina de Jong Werkendam A.van Strien 1e
13 Jim van de Ven St. Oedenrode C. van de Heijden 1e
14 Pim van de Kerkhof Geldrop J. van Horssen 1e
15 Daphne Hems Oisterwijk V. Coolen 1e
16 Frank Brok Drunen R. van Stigt 1e
17 Douwe Drabbe Oisterwijk V. Coolen 1e
18 Kevin Heesbeen Engelen M. Kradolfer 1e
19 Bart Geilen Gulpen M. Franssen 2e
Danexamen Judo 21 november 2015
Nr Naam Woonplaats Trainer Dan
1 Jeroen Bosman Terneuzen G. de Moor 1e
2 Nina Rijn Goes A.van Meerkerk 1e
3 Yannis van den Bosch St. Willibrord P. de Jong 1e
4 Arie Storm Kortgene A.van Meerkerk 1e
5 Wouter Bierens Halsteren P. Goossens 1e
6 Denise de Korte Tholen A.van Meerkerk 1e
7 Joaquin Exalto Soest J. Bok 1e
8 Nadir van Houtum ‘s Hertogenbosch M. Kradolfer 1e
9 Gabian van Aar Herpen A.van de Wetering 1e
10 Ilona Giesbers Geldrop R. Reniers 1e
11 Harry Cuppen Eindhoven J.van Horssen 1e
12 Dinfie van der Heijden Uden W. van de Boom 1e
13 Sander Pol Valkenswaard R. Reniers 1e
14 Rik de Crom Schijndel E. Markgraaff 1e
15 Martijn Slabbekoorn Kaatsheuvel T. van Dongen 1e
16 Joyce van Hooij Zeeland A.van de Wetering 1e
17 Thomas van Gestel Tilburg G. Vuijsters 2e
18 Remco van der Aa Tilburg P. Tummers 2e
19 Roald van Leuven Eindhoven R. Reniers 2e
20 Adriano van Raak Tilburg P. Tummers 2e
21 Marco Verstraeten Roosendaal K. Kerstes 3e
22 Coen van Guldener Prinsenbeek T. de Roy 3e